PSYCHOSOMATYCZNA INTEGRACJA RUCHEM
czyli Masaż i Mentastyka Metodą dr Miltona Tragera


Metoda Tragera Bliżej - informacje ogólne

Terapia ta metoda składa sie z dwóch komponentów:

Masaż Metoda dr Miltona Tragera na bardzo wygodnym stole do masażu oraz Mentastyka: łatwe ćwiczenia ruchowe kreowane indywidualnie dla potrzeb klienta

Oba te komponenty tworzą rewelacyjny program łączący w sobie rehabilitacje i profilaktykę całego organizmu człowieka.

 

Dzięki Masażom Tragera możesz poczuć sie w swoim ciele tak swobodnie, jak we własnym luksusowym domu.
Jest to metoda dochodzenia do pełni sil witalnych, naturalna, regenerująca i rewitalizujaca, wspomagająca fizjoterapie a także profilaktyczna.

 

Stosowanie Metody Miltona Tragera powoduje trwale efekty relaksujące i terapeutyczne, gdyż jest to metoda psychosomatyczna:
poprzez zaplanowany ruch wprowadzamy naturalna swobodę w organizmie, i ten stan relaksu jest zapamiętany przez ciało i umysł.

 

Jest to także metoda naturalna, głęboko regenerująca i rewitalizujaca.
Moja praca z klientem kładzie nacisk na to, co pozytywne i możliwe, działa inspirująco , regeneruje fizycznie i emocjonalnie.
Uczę tego jak wykorzystanie grawitacji, wizualizacji i indywidualnej struktury ciała umożliwia odkrycie i osiągniecie swobody, komfortu i płynności ruchu.

 

Tak, to możliwe: zamiast sztywności twoje ciało zacznie odczuwać pełna i nieograniczona przyjemność płynnego poruszania się.
- Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem, przy biurku, w stresie na konferencjach, w samolocie, w pospiechu i w aucie, a chciałbyś grac perfekcyjnie w golfa, płynnie wygrywać w tenisa lub lekko, efektywnie i bezkontuzyjnie ćwiczyć na siłowni, to zobacz, co Metoda Tragera ma ci do zaoferowania.
- Jeśli przeżyłeś traumy emocjonalne w dzieciństwie lub później, to Masaz Tragera umożliwi ci usuniecie ich z pamięci ciała, a twój umyśl sie od nich uwolni: tak właśnie działa psychosomatyka tej metody.
- Jeśli jesteś muzykiem, i dużo ćwiczysz, jeśli jesteś aktorem lub piosenkarzem i chcesz wydobyć ze swojego ciała unikalne pokłady ekspresji, to Metoda Tragera poprowadzi cie tam, gdzie zechcesz.

 

Program zastosowania Metody Miltona Tragera umożliwia trwale pozytywne zmiany w wielu sytuacjach zdrowotnych:
1. Usuwanie napiec i bólu mięśniowo/nerwowego (ostrego i chronicznego) spowodowanego stresem lub długotrwała praca w niewygodnej pozycji (komputer, kierowca, długotrwale stanie lub siedzenie)
2. Umożliwienie pełnej sprawności ruchowej i emocjonalnej po kontuzjach sportowych i powypadkowych.
3. Rehabilitacja po złamaniach, zwichnięciach, operacjach itp.
4. Rehabilitacyjna nauka poruszania sie po zawałach, w chorobie Parkinsona, w Stwardnieniu Rozsianym, Dystrofii Mięśniowej,
5. Regeneracja emocjonalna po przemocy w rodzinie, traumach z dzieciństwa, gwałcie, molestowaniu.
6. Przywracanie zaufania do dotyku po traumie
7. Wspomaganie psychoterapii w sytuacjach nałogów, depresji.
8. Poprawienie i zwiększenie krążenia krwi, limfy, energii i wydzielania hormonów regulujących czynności życiowe i metabolizm.
9. Przywracanie i zwiększanie witalności i dynamiki tym którzy sa zdrowi, ale czuja ze można żyć jeszcze pełniej i lepiej regenerując sie świadomie i systematycznie

 

 

Obejrzyj video pokazujące sesje Masażu Tragera w Angliii USA:

http://uk.youtube.com/watch?v=3xjaWm66-tY

http://www.youtube.com/watch?v=1vGxygoJKJw&

http://www.youtube.com/watch?v=pDdjtDfjZRQ&

Więcej informacji o tej metodzie znajdziesz w zakładce: Sesje Indywidualne i Metoda Tragera na Świecie.

"Masaż Tragera jest korzystny dla każdego, kto chce żyć zdrowiej i dynamiczniej"


dr. Deepak Chopra, autor książek: "Życie bez Starości" i "Zdrowie Doskonałe"

Masaż


copyright 2011 by Jan Knigawka